Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Hooldusvahendid >Laser Sheen läikesprei
Vali toode:
Hind

FARNAM LASER SHEEN LÄIKESPREI


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva Omadused

Annab hobuse karvkattele kena särava läike. Muudab saba ja laka läikivaks, siidiseks ja pusavabaks. Ei kuivata ega kahjusta jõhvi, minimeerib murdumist. Takistab mustuse ning tolmu kinnitumist jõhvile ja karvale.

Saadaval valmissegatud spreina (946ml), mida on kohe mugav kasutada ja konsentraadina (354ml), mida jätkub pikemaks ajaks ja mida saad vajadusel ise valmis segada.


 Kasutamine


Kanna üks kord peale ja naudi säravat läiget kuni nädal aega!


Lisainfo FARNAM'i kohta


Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada! 


  
Seotud tooted: