Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Hooldusvahendid >Laser Sheen saba-laka palsam (354ml)
Vali toode:
Hind


FARNAM LASER SHEEN KOHEVUSTANDEV PALSAM (354ml)


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


 Omadused

Ekstravagantne palsam annab sabale-lakale kohevust, eemaldab pusad ja teeb saba-laka siidiseks ja läikivaks!

► Sisaldab niisutavaid koostisosi
► Takistab staatilise elektri tekkimist
► Tugevdab karva/jõhvi, aitab ennetada murdumist ja otsade lõhenemist
► Hobuse nahale sobiliku pH tasemega taastamaks normaalne pH tase ka hobuse nahal
► Imendub ja kuivab kiiresti
► Ei jäta saba rasvaseks, ei kogu mustust ega tolmu
► Palsamis sisaldub PABA päikesekaitse, mis ei lase jõhvil pleekuda ja kaitseb karva hobuse elukeskkonnast tulenevate  kahjustuste eest

  
  Kasutamine  

Võta umbes 1-2 teelusikatäit palsamit oma kätele ja masseeri õrnalt sabale-lakale (võib kasutada nii kuiva kui ka märja saba-laka puhul). Kammi sektoritena saba-lakk läbi alustades kammimist saba-laka alt otsast. Kui vaja, lisa vähehaaval veel palsamit kuni soovitud tulemus on saavutatud!

Et saavutada veelgi parem tulemus pese enne Farnam’i Laser Sheen šampooniga.  


Lisainfo FARNAM'i kohta


Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada!   
Seotud tooted: