Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Hooldusvahendid >Rain Maker kabjamääre (907g)
Vali toode:
Hind


FARNAM RAIN MAKER KABJAMÄÄRE (907g)


  Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  Omadused


Rain Maker kabjamääre koosneb spetsiaalsetest naturaalsetest koostisosadest, mis annavad sellele kabjamäärdele tema unikaalse toime – niiskuse juhtimise kapja, selle imendumise ja niiskuse säilimise kabjas. Innovatiivne retsept, mis aitab muuta Sinu hobuse kabjad tugevamaks ja vastupidavamaks. Imbub sügavale kapja, et parandada kabja struktuuri ja elastsust. Toob esile loomuliku kabja värvi ja annab särava läike.


  Kasutamine

Enne Rain Maker’i kasutamist puhasta kabjad korralikult nii alt kui pealt. Rain Maker’i kasutamiseks peavad kabjad olema kuivad. Kasutades tootega kaasasolevat pintslit ja pintselda kõigepealt üle kabjakiil, -tald ja -padi. Järgmisena pintselda üle kabja pealispind (sarvsein), et aidata kaasa kabja nahkäärise taastumisele (kaitseb sarvseina), pidurdada niiskuse kadu ja anda kabjale särav läige. Kasutades pintslit masseeri Rainmakerit ka hobuse nahale umbes 2 cm ulatuses arvates kabja sarvseina lõpust. Korda hooldust nii tihti kui vaja - enamasti aitab 1-2 korrast nädalas.


Lisainfo FARNAM'i kohta


Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada! 


  
Seotud tooted: