Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Hooldusvahendid >Vetrolin kuivšampoon (473ml)
Vali toode:
Hind


FARNAM VETROLIN KUIVŠAMPOON (473ml)


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


 Omadused


Peale pritsitav kuivšampoon teepuuõliga. Eemaldab mustuse ja väljaheidete plekid hobuse nahalt kiiresti ja lihtsalt. Sobib hästi kasutamiseks olukordades, kus pole pesemiseks aega, samuti talvel kui temperatuurid on madalad ja hobuse pesemine riskantne.

Suurepärane vahend heledat värvi hobustele üksikute mustuselaikude eemaldamiseks.


Lisainfo FARNAM'i kohta


Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada! 


 
Seotud tooted: