Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood > HOBUSELE > Tekid >Draper Equine Therapy talvetekk
Vali toode:
HindDRAPER EQUINE THERAPY TALVETEKK
 


   Tarneaeg kuni 14 tööpäeva

 


   Omadused

Draper Equine Therapy talvetekk on hea valik kõigile neile, kes soovivad  oma hobuse olemise võimalikult mugavaks ja meeldivaks teha. Talvetekk on ilmastikukindel, terapeutiliste omadustega – aitab leevendada valu ja lihaspingeid ning mõjub hästi üleüldisele tervislikule seisundile. Parandab hobuse lihaste hapniku- ja verevarustust aidates seeläbi kaasa kiiremale taastumisele ning lihaspingete ja valu ennetamisele ja leevendamisele.


► Saadaval järgnevates suurustes:  198cm, 203cm,  208cm, 213cm
► Värvivalik: must tekk sinise või burgundia punase kandiga
► Kasutamiseks järgmistes temperatuurivahemikes: -10C kuni +7C

► Masipestav (võib kuivatada ka pesukuivatis).

► Valmistatud USA-s.
 

► Materjal: pealispind: 100% nailon; täitematerjal: Primaloft®; vooder: 50%Celliant (polüester), 50% vill; alumine vooder: 100% nailon


► Mis on Celliant kangas ja miks on see hea Sinu hobusele?


Celliant on tehnoloogilisest aspektist üks innovatiivsemaid kangaid maailmas. Celliant sisaldab segu mineraalidest, mis on pressitud polüester kangaks.
 

Cellianti hapnikuga seotud  toime suhtes on USA-s tehtud 3 teineteisest sõltumatut uuringut, mis kõik kinnitasid, et Celliant parandab lihaskoe hapnikuga varustatust, mis omakorda tõstab sooritustaset, vähendab valu ja aitab kaasa lihaste kiiremale taastumisele. Seega on higitekk eriti hea valik neile, kes tegelevad võistlusspordiga. 


Eraldi uuring mõjust verevarustusele kinnitas, et Celliant parandab verevarustust ja vähendab oluliselt valu, mis on seotud diabeetiline neutropaatia, artriidi ja muude haiguste või seisunditega, mis on põhjustatud halvast verevarustusest. Seega aitavad Celliantist valmistatud tooted kergendada artriiti põdevate hobuste olukorda.


Üks olulisematest mineraalidest,  mida Celliant sisaldab on titaanium dioksiid, mis oma olemuselt on fotokatalüsaator -  valgust neelav mineraal. Elektromagnetiline energia, mis treeningu käigus hobuse kehast eraldub, salvestatakse titaanium dioksiidi abil Cellianti kangasse ja seejärel peegeldab Celliant selle kehale tagasi muudetud lainepikkusega. Tänu Celliantis sisalduvate mineraalide headele valgust murdvatele ja seda laiali paiskavatele omadustele jõuab kehale tagasipeegeldatav energia sügavamale kudedesse kui see muidu võimalik oleks.  Kudedes laiendab energia veresooni ja võimaldab suurema hapnikusisaldusega verel jõuda ka halvenenud verevarstusega piirkondadesse.  Paranenud hapniku- ja verevarustus aitab lihastel ja liigestel võidelda vananemisest, vigastustest või artriidist tingitud lihaspingete, valu ja tursetega.

 


   Kasutamine

Kuna Celliant töötab koos kehaga aidates sellel muuta normaalseid füsioloogilisi protsesse efektiivsemaks, puuduvad Celliantil kõrvalmõjud ja seetõttu võib Celliantist valmistatud tooteid kasutada järjepidevalt.


 


  Kuidas valida õige suurusega tekk?

Sobiva suurusega teki valimiseks mõõda ära oma hobuse küljepikkus - vahemaa eest rinnaku keskelt kuni taha sabani või saba keskele sõltuvalt sellest kuhu sa soovid, et tekk ulatuks. Vali Sinu hobuse küljepikkusega samas mõõdus tekk. Kahtluse korral vali pigem paar sentimeetrit pikem kui lühem tekk.

Vaata mõõtmise kohta videojuhendit. 

Seotud tooted: