Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Hooldusvahendid >Soojendav šampoon (500ml)
Vali toode:
Hind


NATURAL EQUINE SOOJENDAV ŠAMPOON


 Tarneaeg 2-3 tööpäeva  Omadused

Naturaalne pesugeel (NB! ei vaja väljapesemist), mis sisaldab unikaalset segu geraaniumi, ingveri, ylang ylangi ja magusa majoraani õlidest, millel on soojendav ja lõõgastav toime. Need soojendavad õlid aitavad kaasa väsinud ja valulike lihaste taastumisele. Oma soojendava efekti poolest sobib ideaalselt kasutamiseks talvel pori ja väljaheite plekkide ning peale treeningut ka higi maha pesemiseks. Kuna tegu on loodusliku tootega, sobib see igapäevaseks kasutamiseks.  

   Kasutamine

► Lisa 50ml (ca 2 korgitäit) poole liitri vee hulka ja kanna svammiga peale, eriti määrdunud piirkondi (nt jalgu) tuleb natuke svammiga hõõruda. Ülejääk tõmba kraabitsaga maha, veega MAHAPESEMIST EI VAJA. Nii lihtne ongi! 


 Kuna tegemist on loodusliku tootega, mille pH tase on kohandatud hobuse naha jaoks, võid seda toodet kasutada nii tihti kui soovid, kasvõi iga päev) ilma et see eemaldaks hobuse naha loomulikku rasu.

 Kui soovid pestud kohti täiendavalt kuivatada, siis kõige mugavam hobuse kuivatusrätik on Easdri rätik - imab niiskuse kiiresti, kuivab minutitega ja kestab aastaid!

    
 
 
Seotud tooted: