Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood > HOBUSELE > Jalakaitsmed >Draper Equine Therapy taastavad tallikaitsmed
Vali toode:
Hind  Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  OmadusedDraper Equine Therapy taastavad pinded on hea valik kõigile neile, kes soovivad treenimise ja võistlemise oma hobuse jaoks võimalikult mugavaks ja meeldivaks teha. Pinded aitavad kaasa treeningust taastumisele, leevendavad võimalikku valu ja turseid.  Kasuta koos oma tavapäraste tallikaitsmetega - eraldi kinnitused nendel pindedel puuduvad.  Hea kasutada peale operatsiooni, vigastusi või artriidi vaevuste leevendamiseks.

► Pindesid müüakse paarina
► Saadaval ühes värvitoonis: must
► Saadaval järgmistes suurustes: 30cm, 35cm, 40cm, 45cm
► Masinpestavad ja kuivatikindlad
► Valmistatud USA-s

► Materjal:  sisemine kiht 50% Celliant (polüester), 50% vill; pealispind: 100% polüester; vooder: 100% polüester


Mis on Celliant ja miks on see hea Sinu hobusele?

Celliant on tehnoloogilisest aspektist üks enimarenenud kangaid maailmas. Celliant sisaldab segu mineraalidest, mis on pressitud polüester kangaks.

 

Cellianti hapnikuga seotud  toime suhtes on USA-s tehtud 3 teineteisest sõltumatut uuringut, mis kõik kinnitasid, et Celliant parandab lihaskoe hapnikuga varustatust, mis omakorda tõstab sooritustaset, vähendab valu ja aitab kaasa lihaste kiiremale taastumisele. Seega on pinded eriti hea valik neile, kes tegelevad võistlusspordiga. 


Eraldi uuring mõjust verevarustusele kinnitas, et Celliant parandab verevarustust ja vähendab oluliselt valu, mis on seotud diabeetiline neutropaatia, artriidi ja muude haiguste või seisunditega, mis on põhjustatud halvast verevarustusest. Seega aitavad Celliantist valmistatud tooted kergendada artriiti põdevate hobuste olukorda.


Üks olulisematest mineraalidest,  mida Celliant sisaldab on titaanium dioksiid, mis oma olemuselt on fotokatalüsaator -  valgust neelav mineraal. Elektromagnetiline energia, mis treeningu käigus hobuse kehast eraldub, salvestatakse titaanium dioksiidi abil Cellianti kangasse ja seejärel peegeldab Celliant selle kehale tagasi muudetud lainepikkusega. Tänu Celliantis sisalduvate mineraalide headele valgust murdvatele ja seda laiali paiskavatele omadustele jõuab kehale tagasipeegeldatav energia sügavamale kudedesse kui see muidu võimalik oleks.  Kudedes laiendab energia veresooni ja võimaldab suurema hapnikusisaldusega verel jõuda ka halvenenud verevarstusega piirkondadesse.  Paranenud hapniku- ja verevarustus aitab lihastel ja liigestel võidelda vananemisest, vigastustest või artriidist tingitud lihaspingete, valu ja tursetega.


  Kasutamine


Kuna Celliant töötab koos kehaga aidates sellel muuta normaalseid füsioloogilisi protsesse efektiivsemaks, puuduvad Celliantil kõrvalmõjud ja seetõttu võib Celliantist valmistatud tooteid kasutada järjepidevalt.

Kasutada koos oma tavapäraste tallikaitsmetega - eraldi kinnitused nendel pindedel puuduvad.
 

 
Seotud tooted: