Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood > TALLI > Allapanu >Stable+ lõhnasprei allapanule (500ml)
Vali toode:
Hind


  Tarneaeg kuni 7 tööpäeva


  Omadused

Stable+ tagab Sinu hobusele tervisliku elukeskkonna aidates vähendada ebameeldivaid lõhnu, takistada kahjulike (sh haigusi tekitavate) mikro-organismide levikut ning peletada putukaid. Stable+ on mõeldud kasutamiseks kõikjal loomapidamisega seotud ruumides - pihusta seda hobuse boksi allapanule, boksi seintele ja treilerisse.

Stable+ on naturaalne probiootiline toode, mis sisaldab kasulikke mikro-organisme nagu  piimhape, fototroopsed bakterid ja pärm, mida on kergitatud suhkrusiirupi vees ja millele on lisatud valitud aroomiteraapilisi õlisid ning söödavate taimede ekstrakte. Ei sisalda geneetiliselt muudetud mikro-organisme. On ohutu nii inimesele, loomale kui ka keskkonnale.

 
► Kuidas see toimib?

Allapanule lisamine aitab väljaheited kiiremini kuivatada, mistõttu väheneb nii ammoniaagi sisaldus õhus kui ka ebameeldiv lõhn. Väljaheidete lõhn asendub kergelt magusa  meeldiva lõhnaga. 
  
Sisaldab neemi õli ja teisi aroomiteraapilisi õlisid, millistel on kärbseid ja teisi putukaid peletav toime. Toode on valmistatud ilma sidruni õlita, kuna see võib tekitada hobustel allergiat.

Kui pihustad toodet regulaarselt nii hobuse boksi kui ka treilerisse, võib see aidata väheneda ka Sinu hobuse transportimisega seotud stressi, kuna teda ümbritsevad turvalised tuttavad lõhnad.


  Kasutamine

Pihusta õhukese uduvihmana värskelt tehtud boksi ja 1m ulatuses boksi sissekäigu ümber. Pihusta soovitavad pinnad kergelt üle, ära kasta märjaks. Võid seda kasutada nii tihti kui soovid, näiteks igakord kui boksi puhastad, kuid soovitatav on kasutada vähemalt 1 kord nädalas.

Säilita jahedas ja pimedas kohas. Ära külmuta. Ära kasuta säilitamiseks klaasist nõusid (toime võib väheneda).  

 
Seotud tooted: