Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Hooldusvahendid >Laser Sheen šampoon (946ml)
Vali toode:
Hind


FARNAM LASER SHEEN SHOW-STOPPING ŠAMPOON (946ml)


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


 Omadused

► Esmaklassiline niisutav šampoon, mis tõstab Sinu hobuse teiste seast esile!
► Moodustab rikkaliku ja luksusliku vahu, mis imendub sügavale ja teeb hobuse naha täisulikult puhtaks
► Sügavniisutab karva ja aitab parandada lõhenenud karvaotsi
► Teeb karvkatte sametiselt pehmeks ja säravläikivaks
► Muudab saba-laka hästi kammitavaks, vähendab jõhvide murdumist
► Sisaldab E vitamiini ja PABA päikesekaitset, et kaitsta nahka ja karvkatet pleekumise ja karmide ilmastikutingimuste eest 
► Kohandatud hobuse naha pH tasemega, et tagada hobuse naha loomulik ja tervislik pH tase 
► Lihtne korralikult välja loputada, ei jäta jääke


 Kasutamine

Kasta hobune esmalt märjaks. Lisapiisav kogus šampooni svammile, aja vahule ning masseeri vaht üle kogu hobuse keha laiali. Pane ka sabale ja lakale. Lase šampoonil paar minutit mõjuda. Loputa põhjalikult šampoon välja voolava veega kuni hobuselt mahajooksev vesi on selge. Eemalda üleliigne vesi ja kuivata hobune soovikohaselt – saad selleks kasutada näiteks Easdri rätikut.

Et šampooni efekti suurendada, lisa peale pesu sabale ja lakale Farnami Laser Sheen kohevustandvat palsamit ja kehale Farnami Laser Sheen sprei läiget.


 Lisainfo FARNAM'i kohta

 

► Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid  koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada!
 
Seotud tooted: