Eesti English Русский

Epood > TALLI > Varustuse hooldus >Farnam nahapalsam (473ml)
Vali toode:
Hind


FARNAM NAHAPALSAM


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  Omadused

► Pikendab nahast valmistatud varustuse eluiga – kasuta seda iga paari kuu tagant
► Imendub kiiresti ja niisutab sügavuti   
► Taastab pehmuse ja painduvuse  
► Ei jäta naha pinda rasvaseks ja kleepuvaks   
► Ei kahjusta nahaõmblusi   
► Takistab hallituse tekkimist   
► Lihtne kasutada
► Ei hõõrdu varustuselt riiete külge
► Ei sisalda silikoone, vaha ega nafta destillaateLisainfo FARNAM'i kohta

Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada!   
Seotud tooted: