Eesti English Русский

Epood > TALLI > Varustuse hooldus >Farnam nahahooldusvaht (207ml)
Vali toode:
Hind


FARNAM NAHAHOOLDUSVAHT


   Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  Omadused

► Puhastab, niisutab ja poleerib ühekorraga
► Pehmendab ja kaitseb nahka ning teeb naha pikaks ajaks ilusaks läikivaks
► Ei muuda nahapinda tuhmiks ega plekiliseks
► Ei hõõrdu varustuselt riiete külge
► Mugav võtta kaasa, reisile või võistlusele
► Vähem koristamist – ei tilgu ega voola
► Lihtne kasutada ka raskesti juurdepääsetavates kohtades
► Ei sisalda osooni kahjustavaid aineid (mida paljud vahutooted sisaldavad)


Lisainfo FARNAM'i kohta


Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada!   
Seotud tooted: