Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Esmaabi >FARNAM JAHUTUSGEEL (1,89L)
Vali toode:
Hind


FARNAM COOL-PACK GREEN JELLY JAHUTUSGEEL (1,89L)


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


 Omadused


 
Ülepingutusest põhjustatud vähese valu ja pingete esmaseks leevendamiseks. Jahutab, rahustab, toetab ja leevendab valu. Sobib kasutamiseks ka higistel kohtadel - ei tekita ville.

Võid kasutada seda hobuse õlgadel, pahkluudel, põlvedel, kõõlustel, säärtel. Paksu geeli on lihtne ja mugav peale määrida.

Geelil on suhteliselt pikk säilivusaeg, seega võid selle julgelt igaks juhuks valmis osta, et saaksid seda kasutada kohe kui vajadus tekib.


Lisainfo FARNAM'i kohta

Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada! 
 
Seotud tooted: