Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Esmaabi >FARNAM ICETIGHT segu jalgadele (3,4kg)
Vali toode:
Hind


FARNAM ICETIGHT SEGU JALGADELE (3,4kg)


 Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


 Omadused

Efektiivne segu 24-tunniks. Sisaldab naturaalseid savisid, glütseriini, aloe verat ja mineraale. Ei tekita ville ega ärrita nahka. Tihedamini vajavad seda toodet eelkõige ratsasportlased, kes teevad intensiivselt trenni ja võistlevad.

Saab lihtsalt voolikuga maha pesta – hõõrumine ega käte kasutamine maha pesemiseks vajalik pole.

Segu on suhteliselt pika säilitusajaga, seega võid selle julgelt endale valmis osta, et saaksid seda vajadusel kohe kasutada. Suures 3,4kg pakendis, jätkub pikemaks ajaks.


 Kasutamine

Kasuta peale igat trenni või võistlust.


Lisainfo FARNAM'i kohta


Farnam on asutatud 1946 aastal, mis tähendab, et nende tooted on olnud turul juba 66 aastat! Selle aja jooksul on Farnam edukalt kasvanud ja on praegu USA-s suurim ja tunnustatuim hobustele mõeldud toodete turustaja.

► Farnami toodete efektiivsust ja kvaliteeti kinnitab see, et lisaks USA-le müüakse Farnami tooteid nüüdseks juba enam kui 40 riigis üle maailma. Selline levik on võimalik üksnes selliste toodete puhul, mis on esmaklassilise kvaliteedi ja toimega.

► Farnam on USA-s kõige kõrgematasemeliste ratsaspordi valdkonnaga seotud organisatsioonide (nt United States Equestrian Federation’i , American Quarter Horse Association’i ja American Farrier’s Association) ametlikuks koostööpartneriks.

► Lisaks kvaliteedile osutab Farnami tähelepanu ka toodete looma- ja keskkonnasõbralikkus - mitmed tooted sisaldavad naturaalseid koostisosi ja tooted ei sisalda loomi-ja keskkonda kahjustavaid aineid.

► Nüüd on valik Farnami vanu häid ja uusi innovatiivseid tooteid jõudnud ka Eestisse ning Eesti hobuseomanikel ja ratsasportlastel on võimalik nendest suurepärastest toodetest Sunday Horse vahendusel osa saada! 


 
 
Seotud tooted: