Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Jalakaitsmed >Draper Equine Therapy pinded
Vali toode:
Hind

  Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  OmadusedDraper Equine Therapy pinded on hea valik kõigile neile, kes soovivad treenimise ja võistlemise oma hobuse jaoks võimalikult mugavaks ja meeldivaks teha. Pinded toetavad ja kaitsevad hobuse jalgu ning samal ajal leevendavad valu ja turseid. Lisaks on need head kasutamiseks peale operatsiooni, vigastusi või artriidiga seotud vaevusi.    

► Pindesid müüakse paarina  
► Saadaval ühes värvitoonis: must
► Saadaval kahes pikkuses: 228cm ja 275cm
► Masinpestav (võib kuivatada kuivatis)  
► Valmistatud USA-s

►Materjal: sisu 65% Celliant (polüester), 35% polüester


► Mis on Celliant kangas ja miks on see hea Sinu hobusele?


Celliant on tehnoloogiliselt üks enimarenenud kangaid maailmas. Celliant sisaldab segu mineraalidest, mis on pressitud polüester kangaks.

 

Cellianti hapnikuga seotud  toime suhtes on USA-s tehtud 3 teineteisest sõltumatut uuringut, mis kõik kinnitasid, et Celliant parandab lihaskoe hapnikuga varustatust, mis omakorda tõstab sooritustaset, vähendab valu ja aitab kaasa lihaste kiiremale taastumisele. Seega on valtrap eriti hea valik neile, kes tegelevad võistlusspordiga. 
 

Eraldi uuring mõjust verevarustusele kinnitas, et Celliant parandab verevarustust ja vähendab oluliselt valu, mis on seotud diabeetiline neutropaatia, artriidi ja muude haiguste või seisunditega, mis on põhjustatud halvast verevarustusest. Seega aitavad Celliantist valmistatud tooted kergendada artriiti põdevate hobuste olukorda.


Üks olulisematest mineraalidest,  mida Celliant sisaldab on titaanium dioksiid, mis oma olemuselt on fotokatalüsaator -  valgust neelav mineraal. Elektromagnetiline energia, mis treeningu käigus hobuse kehast eraldub, salvestatakse titaanium dioksiidi abil Cellianti kangasse ja seejärel peegeldab Celliant selle kehale tagasi muudetud lainepikkusega. Tänu Celliantis sisalduvate mineraalide headele valgust murdvatele ja seda laiali paiskavatele omadustele jõuab kehale tagasipeegeldatav energia sügavamale kudedesse kui see muidu võimalik oleks.  Kudedes laiendab energia veresooni ja võimaldab suurema hapnikusisaldusega verel jõuda ka halvenenud verevarstusega piirkondadesse.  Paranenud hapniku- ja verevarustus aitab lihastel ja liigestel võidelda vananemisest, vigastustest või artriidist tingitud lihaspingete, valu ja tursetega. 


  Kasutamine


Kuna Celliant töötab koos kehaga aidates sellel muuta normaalseid füsioloogilisi protsesse efektiivsemaks, puuduvad Celliantil kõrvalmõjud ja seetõttu võib Celliantist valmistatud tooteid kasutada järjepidevalt.

 
Seotud tooted: