Eesti English Русский

Epood > HOBUSELE > Valtrapid >Draper Equine Therapy koolisõidu valtrap
Vali toode:
Hind


  Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  Omadused

Draper Equine Therapy koolisõidu valtrap on hea valik kõigile neile, kes soovivad treenimise ja võistlemise oma hobuse jaoks võimalikult mugavaks ja meeldivaks teha. Draper Equine Therapy valtrapid parandavad hobuse seljalihaste hapniku- ja verevarustust, mis omakorda tõstab hobuse sooritustaset, aitab kaasa kiiremale taastumisele ning vähendab valu ja paistetust. Samuti juhib vastu hobuse nahka olev materjal valtrapi all tekkiva higi hobuse kehast eemale kanga sisse.

► Valtrapil on hobuse turja kontuuri järgiv lõige, et valtrap istuks hästi.                     
   Valtrap on masinpestav ja kuivatikindel.  
► Saadaval kahes värvitoonis: hall ja valge.

► Saadaval  kahes suuruses: L (mõõtmed: 60cm x 50cm) ja XL (mõõtmed: 69cm x 56cm).
► Valmistatud USA-s

► Materjal: pealispind 100% polüester; sisu 50% Celliant (polüester), 50% villMis on Celliant kangas ja miks see Sinu hobusele hea on?

Celliant on tehnoloogilisest aspektist üks enimarenenud kangaid maailmas. Celliant sisaldab segu mineraalidest, mis on pressitud polüester kangaks.

 

Cellianti hapnikuga seotud  toime suhtes on USA-s tehtud 3 teineteisest sõltumatut uuringut, mis kõik kinnitasid, et Celliant parandab lihaskoe hapnikuga varustatust, mis omakorda tõstab sooritustaset, vähendab valu ja aitab kaasa lihaste kiiremale taastumisele. Seega on valtrap eriti hea valik neile, kes tegelevad võistlusspordiga. 
 

Eraldi uuring mõjust verevarustusele kinnitas, et Celliant parandab verevarustust ja vähendab oluliselt valu, mis on seotud diabeetiline neutropaatia, artriidi ja muude haiguste või seisunditega, mis on põhjustatud halvast verevarustusest. Seega aitavad Celliantist valmistatud tooted kergendada artriiti põdevate hobuste olukorda.
 

Üks olulisematest mineraalidest,  mida Celliant sisaldab on titaanium dioksiid, mis oma olemuselt on fotokatalüsaator -  valgust neelav mineraal. Elektromagnetiline energia, mis treeningu käigus hobuse kehast eraldub, salvestatakse titaanium dioksiidi abil Cellianti kangasse ja seejärel peegeldab Celliant selle kehale tagasi muudetud lainepikkusega. Tänu Celliantis sisalduvate mineraalide headele valgust murdvatele ja seda laiali paiskavatele omadustele jõuab kehale tagasipeegeldatav energia sügavamale kudedesse kui see muidu võimalik oleks.  Kudedes laiendab energia veresooni ja võimaldab suurema hapnikusisaldusega verel jõuda ka halvenenud verevarstusega piirkondadesse.  Paranenud hapniku- ja verevarustus aitab lihastel ja liigestel võidelda vananemisest, vigastustest või artriidist tingitud lihaspingete, valu ja tursetega.


  Kasutamine

Kuna Celliant töötab koos kehaga aidates sellel muuta normaalseid füsioloogilisi protsesse efektiivsemaks, puuduvad Celliantil kõrvalmõjud ja seetõttu võib Celliantist valmistatud tooteid kasutada järjepidevalt.

 
Seotud tooted: