Eesti English Русский

Epood > TALLIKASSILE >Draper Canine Therapy kassimatt
Vali toode:
Hind


DRAPER CANINE THERAPY LEMMIKLOOMA MATT


Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


Omadused


Draper Canine Therapy matt on mõeldud kõigile neile, kes soovivad oma kassi või muu lemmiklooma olemise võimalikult mugavaks ja meeldivaks teha. See on Sinu lemmiku jaoks mõnus koht puhkamiseks. Matt on tehtud materjalist, millel on terapeutiline toime - parandab hapniku- ja verevarustust ja leevendab seeläbi lihaspingeid, turseid, paistetust ning valu. Seega on matt ideaalne kasutamiseks peale operatsiooni, vigastusi või artriidi vaevuste leevendamiseks. Saad seda kasutada autos, panna oma lemmiku pessa või tema lemmik pikutamiskohta. Lisaks sellele, et see on hea Sinu kassile, kaitseb see Sinu mööblit ka karvade eest. Matt on valmistatud vastupidavast ja kergest materjalist. 
  

► Saadaval ühes värvitoonis: hall
► Saadaval ühes suuruses: 43cm x 60cm  
Masinpestav ja kuivatikindel
► Valmistatud USA-s

► Materjal: pealispind 50% Celliant (polüester), 50% vill, alus: 100% polüester.


► Mis on Celliant kangas ja miks see Sinu lemmikule hea on?

Celliant on tehnoloogiliselt üks innovaatilisemaid kangaid maailmas. Celliant sisaldab segu mineraalidest, mis on pressitud polüester kangaks.


Cellianti hapnikuga seotud toime suhtes on USA-s tehtud 3 teineteisest sõltumatut uuringut, mis kõik kinnitasid, et Celliant parandab lihaskoe hapnikuga varustatust, mis omakorda tõstab sooritustaset, vähendab valu ja aitab kaasa lihaste kiiremale taastumisele. Seega on ase eriti hea valik neile, kes tegeleb oma koeraga võistlusspordiga (nt agility).


Eraldi uuring mõjust verevarustusele kinnitas, et Celliant parandab verevarustust ja vähendab oluliselt valu, mis on seotud diabeetiline neutropaatia, artriidi ja muude haiguste või seisunditega, mis on põhjustatud halvast verevarustusest. Seega aitavad Celliantist valmistatud tooted kergendada artriiti põdevate koerte olukorda.


Üks olulisematest mineraalidest, mida Celliant sisaldab on titaanium dioksiid, mis oma olemuselt on fotokatalüsaator - valgust neelav mineraal. Elektromagnetiline energia, mis treeningu käigus hobuse kehast eraldub, salvestatakse titaanium dioksiidi abil Cellianti kangasse ja seejärel peegeldab Celliant selle kehale tagasi muudetud lainepikkusega. Tänu Celliantis sisalduvate mineraalide headele valgust murdvatele ja seda laiali paiskavatele omadustele jõuab kehale tagasipeegeldatav energia sügavamale kudedesse kui see muidu võimalik oleks. Kudedes laiendab energia veresooni ja võimaldab suurema hapnikusisaldusega verel jõuda ka halvenenud verevarstusega piirkondadesse. Paranenud hapniku- ja verevarustus aitab lihastel ja liigestel võidelda vananemisest, vigastustest või artriidist tingitud lihaspingete, valu ja tursetega.


Kasutamine

Kuna Celliant töötab koos kehaga aidates sellel muuta normaalseid füsioloogilisi protsesse efektiivsemaks, puuduvad Celliantil kõrvalmõjud ja seetõttu võib Celliantist valmistatud tooteid kasutada järjepidevalt.

Seega on matt ideaalne kasutamiseks peale operatsiooni, vigastusi või artriidi vaevuste leevendamiseks. Saad seda kasutada autos, panna oma lemmiku pessa või tema lemmik pikutamiskohta. 
 
   

Seotud tooted: