Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood > TALLIKOERALE >Draper Canine Therapy ase
Vali toode:
Hind


DRAPER CANINE THERAPY ASE


  Tarneaeg kuni 14 tööpäeva


  Omadused


Draper Canine Therapy asemed on mõeldud kõigile neile, kes soovivad oma koera olemise võimalikult mugavaks ja meeldivaks teha. See on Sinu lemmiku jaoks mõnus koht puhkamiseks. Ase on tehtud materjalist, millel on terapeutiline toime - parandab hapniku- ja verevarustust ja leevendab seeläbi lihaspingeid, turseid, paistetust ning valu. Seega on ase ideaalne kasutamiseks peale operatsiooni, vigastusi või artriidi vaevuste leevendamiseks.
  
► Saadaval ühes värvitoonis: hall
► Saadaval järgmistes suurustes: S (48cm x 60cm), M (53cm x 91cm),  L (60cm x 107cm), XL (71cm x 122cm)
► Aseme pealiskate on kergesti eemaldatav, masinpestav ja kuivatikindel
► Valmistatud USA-s

► Materjal: pealispind 50% Celliant (polüester), 50% vill; alumine osa 100% polüester, sisemine matt: 50% polüester, 50% puuvill, täitematerjal: ümbertöödeldud PET.


► Mis on Celliant kangas ja miks see Sinu lemmikule hea on?

 

Celliant on tehnoloogiliselt üks innovaatilisemaid kangaid maailmas. Celliant sisaldab segu mineraalidest, mis on pressitud polüester kangaks.


Cellianti hapnikuga seotud  toime suhtes on USA-s tehtud 3 teineteisest sõltumatut uuringut, mis kõik kinnitasid, et Celliant parandab lihaskoe hapnikuga varustatust, mis omakorda tõstab sooritustaset, vähendab valu ja aitab kaasa lihaste kiiremale taastumisele. Seega on ase eriti hea valik neile, kes tegeleb oma koeraga võistlusspordiga (nt agility). 


Eraldi uuring mõjust verevarustusele kinnitas, et Celliant parandab verevarustust ja vähendab oluliselt valu, mis on seotud diabeetiline neutropaatia, artriidi ja muude haiguste või seisunditega, mis on põhjustatud halvast verevarustusest. Seega aitavad Celliantist valmistatud tooted kergendada artriiti põdevate koerte olukorda.


Üks olulisematest mineraalidest,  mida Celliant sisaldab on titaanium dioksiid, mis oma olemuselt on fotokatalüsaator -  valgust neelav mineraal. Elektromagnetiline energia, mis treeningu käigus hobuse kehast eraldub, salvestatakse titaanium dioksiidi abil Cellianti kangasse ja seejärel peegeldab Celliant selle kehale tagasi muudetud lainepikkusega. Tänu Celliantis sisalduvate mineraalide headele valgust murdvatele ja seda laiali paiskavatele omadustele jõuab kehale tagasipeegeldatav energia sügavamale kudedesse kui see muidu võimalik oleks.  Kudedes laiendab energia veresooni ja võimaldab suurema hapnikusisaldusega verel jõuda ka halvenenud verevarstusega piirkondadesse.  Paranenud hapniku- ja verevarustus aitab lihastel ja liigestel võidelda vananemisest, vigastustest või artriidist tingitud lihaspingete, valu ja tursetega.


  Kasutamine

Kuna Celliant töötab koos kehaga aidates sellel muuta normaalseid füsioloogilisi protsesse efektiivsemaks, puuduvad Celliantil kõrvalmõjud ja seetõttu võib Celliantist valmistatud tooteid kasutada järjepidevalt.

 

 
Seotud tooted: