Eesti English Русский

LÜHIKOKKUVÕTE TINGIMUSTEST  Tooted

Sunday Horse valib oma e-poodi tooteid suure hoolega lähtudes kaubavalikul eelkõige toote kvaliteedist, hobusesõbralikkusest ja kasutusmugavusest. Üheks olulisemaks Sunday Horse poolt pakutavaid tooteid iseloomustavaks märksõnaks on innovaatilisus – meie eesmärgiks on teha innovaatilised hobutooted, mis aitavad kaasa hobuste jaoks tervislikuma elukeskkonna loomisele ja hobusepidamise lihtsustamisele, ühest kohast kättesaadavaks ka Eestis. Lisaks pakume ka pühapäevaselt pidulikke ning erilise disainiga tooteid, mis võimaldavad Sul teha enda ja oma hobuse jaoks isikupärasemaid valikuid. Iga toote juures on esitatud põhjalik teave toote omaduste ja kasutamise kohta, kui Sul tekib siiski täiendavaid küsimusi, võta meiega julgesti ühendust!


Ostmine

Ostmine on lihtne – otsi vasakul asuvast e-poe menüüst üles Sind huvitav tootekategooria, vali sealt välja Sulle sobiv toode (vajadusel vali ka suurus, värv või kogus) ning lisa toode ostukorvi. Ostu vormistamiseks mine ostukorvi, vali Sulle sobiv makse- ja kättetoimetamise viis, tutvu Sunday Horse e-poe müügitingimustega ning kliki lingil „Kinnita tellimus“. Kasutajaks registreerumine ei ole kohustuslik, kuid loob Sulle lisavõimalusi – kui Sinu andmed on salvestatud, on sul järgmine kord võimalik teha ostud kiiremini ja mugavamalt ning saad hiljem vajadusel oma varasemate tellimuste andmeid vaadata.


Maksmine

Toodete eest saab tasuda arve alusel internetipangas ja krediitkaardiga PayPal’i kaudu (mis on PayPal?). Suuremate ostude korral aitavad meie järelmaksu partnerid. Kui tasud krediitkaardiga PayPal'i kaudu, tasu toodete eest 100%, seejärel alustame koheselt tellimuse täitmist. Kui tasud arve alusel internetipangas, siis juhul, kui tooted on meil laos olemas (tarneaeg 2-3 tööpäeva), tasu toodete eest 100%; kui tellimus sisaldab nii laos olevaid tooteid kui ka laos mitteolevaid tooteid või ainult laos mitteolevaid tooteid, siis piisab tellimuse täitmise alustamiseks 50% tasumisest. Ülejäänud 50% saad tasuda siis kui kaup on jõudnud meie lattu. Soovi korral võid ka kohe tasuda 100%.


Kättetoimetamine 

 Osa tooteid on kohe olemas Sunday Horse laos ja need jõuavad Sinuni olenevalt Sinu poolt valitud kättetoimetamise viisist 2-3 tööpäeva jooksul. Neid tooteid, mida meil laos ei ole, saab tellida, sellisel juhul on toote tarneaeg märgitud toote juures. Enamuse toodete puhul ei võta tellimine ja toote Sinuni toimetamine aega kauem kui 14 tööpäeva. Kaup toimetatakse Sinuni Sinu jaoks kõige mugavamal viisil – kas pakiautoautomaati või Sinu poolt soovitud kohta. Üle 100 EUR-i suuruste ostude puhul on kohaletoimetamine tasuta, muudel juhtudel lisandub ostudele kättetoimetamise tasu. Kättetoimetamise hinda näed Ostukorvis enne tellimuse kinnitamist - hind on fikseeritud ja ei sõltu paki suurusest.


Tagastamine

Kui ostetud toode ei vasta mingil põhjusel Sinu ootustele, on sul see võimalik 14 kalendripäeva jooksul tagastada. Toote tagastamisel ei ole kohustust märkida põhjust, kuid oleksime tänulikud kui Sa selle meile siiski avaldaksid, et saaksime klienditeenindust veelgi parandada. Vaata tagastamise täpsemaid tingimusi siit.


Täpsemaid tingimusi vaata vasakul asuvast menüüst!


Kasulikke oste!

Sunday Horse